Dnes je 25.4. – svátek slaví Marek

B.Z.Agency a Carraro Drive Tech Spa na veletrhu TECHAGRO 2014

Zveřejněno: 31. 7. 2014

V Brně se letos ve dnech 30.3. až 3.4. konal mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. Na brněnském výstavišti se prezentovalo celkem 756 vystavovatelů na ploše 76 624 m2 . V neděli 30.3. padl rekord v počtu návštěvníků. Během jednoho dne jich přišlo 38 034. Celková návštěvnost se vyšplhala k číslu 120 tisíc.

Expozice firmy B.Z.Agency na TECHAGRO 2014

V pavilonu A na stánku 008 se v zastoupení firmy Carraro Drive Tech Spa prezentovala společnost B.Z.Agency s.r.o., která je v ČR a SR jejím autorizovaným distributorem. Mezi vystavovanými exponáty jsme mimo standardních produktů nalezli výrobky, které slouží zákazníkům v oblasti servisu.

  • Nově sestavená sada nářadí uložená v montážním kufříku nyní pokryje opravy až 60 % produkce náprav. Speciální montážní nářadí umožňuje bezproblémovou demontáž poškozených dílů a zpětnou montáž výrobků nových.
  • „Easy Lub”, které zajišťují optimální mazání mazacích míst odpružených náprav a tím prodlužují životnost a servisní intervaly náprav,
  • montážní přípravky „Work Bench” pro snadnou manipulaci s celky při opravách,
  • speciálně vyvinuté oleje Carraro ve spolupráci se společností Fuchs.
  • Stánek firmy B.Z.Agency navštívilo za dobu konání veletrhu 3 200 návštěvníků, počítaje ty, kteří se obrátili na personál stánku s různými dotazy a to zejména v oblasti:

  • dodávek náhradních dílů a komponentů,
  • kvality dodávek komponentů Carraro a jejich chování v provozu,
  • nestandardní problémy,
  • rovněž byla zaznamenána celá řada dotazů na nové modely traktorů Zetor, které využívají v širším rozsahu výrobky Carraro.

V průběhu veletržních dnů každý 500 návštěvník stánku obdržel jako pozornost 5l kanystr oleje Carraro a každý 1 000 návštěvník 20l kanystr, jmenovitě např. Ing Jiří Hložek, soukromý zemědělec nebo pan Petr Koukal ze ZD Haňovice.

Na stánku jsme rovněž získali exkluzivní rozhovor s panem Stefano Image, prodejním a marketingovým ředitelem závodu poprodejních služeb, a slečnou Martina Papa area manager pro evropské země. Při rozhovoru jsme mimo jiné položili následující otázky:

Jak hodnotíte dosažené hospodářské výsledky za loňský rok, kde jste se prezentovali a co nového jste představili?

Hospodářské výsledky za rok 2013 považujeme za velmi dobré a celkový vývoj za posledních několik let je pozitivní. Podařilo se nám to zejména proto, že jsme stabilizovali distributorskou síť ve všech pro nás významných prodejních teritoriích.

Počátkem loňského roku jsme se přemístili do nového distribučního centra v Monselice. Staré prostory již byly nedostatečné a nyní máme možnost lépe zásobit naše prodejce a být blíže k zákazníkovi. Tomu jsme také podřídili naši novou organizační strukturu, která může nyní lépe reagovat na požadavky našich distributorů. Koncem loňského roku jsme začali implementovat do řízení skladového, plánovacího, logistického hospodářství SAP systém, který by měl spolupráci na všech úrovních dále zlepšit.

V měsíci dubnu jsme vystavovali v Mnichově na veletrhu BAUMA a v září jsme se prezentovali na veletrhu v Hannoveru. Odsud jsme v pravidelných intervalech prostřednictvím telemostu předváděli praktické ukázky montáže a demontáže klíčových uzlů na našich výrobcích a všichni naši partneři i potenciální zákazníci měli možnosti tyto instruktážní práce sledovat na našich webových stránkách.

Mohl byste nám říci něco více o Vašem programu „On line training”?

Než dlouhé vysvětlování, tak si raději otevřeme naše webové stránky www.carry4you.it a rovnou Vám vše ukáži. Na webových stránkách jsme umístili příslušná videa, která přesně demonstrují, jak ten či onen náhradní díl na nápravě či převodovce vyměnit. Vše od A do Z. Vidíte, jaké nářadí na výměnu budete potřebovat, jaké ochranné pomůcky použít, postup opravy krok po kroku. Program si může servisní technik pustit přímo v dílně a zastavovat si ho nebo vracet tak, jak potřebuje.

Dotýkají se Vašich hospodářských výsledků geopolitické problémy světa, například nyní Ukrajina?

Z našeho pohledu lidé vždy potřebují opravit své traktory nebo stavební stroje a z tohoto hlediska nevidíme nějaké problémy

Jaké máte plány pro nejbližší období?

Letos ještě plánujeme účast na veletrhu Bauma China, kde vidíme velký budoucí potenciál prodeje.

Jaké máte dlouhodobé plány?

Naším cílem je neustálý růst naší firmy, přejeme si stálou spokojenost našich zákazníků a všestrannou spolupráci s našimi partnery.

Děkuji za rozhovor.

Autor: Helena Hejhálková, Zdeněk Protiva
Foto: Helena Hejhálková, Jarmila Burešová

Tématické tagy

Nové

Úbytek účinných látek znamená úbytek přípravků

Zveřejněno 23.9. Na mysli mám samozřejmě úbytek přípravků na ochranu rostlin (dále POR). Je s podivem, že se tak děje pouze v zemědělské oblasti. Nic podobného se neděje například v průmyslu farmaceutickém, ani kosmetickém. Přitom chemie v našich životech je… jít na článek

Je recyklování vyčištěných splaškových vod v závlahách potřebné a žádoucí?

Zveřejněno 19.9. V dnešní době se hodně řeší otázka recyklace odpadních vod. Jde o to zamezit poškozování vodních ekosystémů a zatěžování životního prostředí nežádoucími cizorodými látkami označovanými jako „prioritní polutanty“. Článek přináší přehled současného… jít na článek

Zajímavé exponáty z brněnských veletrhů

Zveřejněno 21.8. Největší veletrh ve střední Evropě vždy přinese pohled na nespočet techniky různých výrobců a značek. Pár zajímavých exponátů si přiblížíme v tomto článku, dalším se podrobněji budeme věnovat v samostatných reportážích v tomto vydání a v… jít na článek