Reference

Mands International s.r.o.

Spolupracujeme s vydavatelstvím Vega již řadu let a jsme velmi spokojeni jak s přístupem redaktorů tak i s kvalitou a zpracováním článků a časopisů. I nadále budeme s vydavatelstvím Vega spolupracovat, jelikož kvalita vydávaných časopisů je velmi dobrá.

pewag Czech s.r.o.

Inzerce a prezentace naši společnosti v odborných časopisech vydavatelství Vega je velmi adresná a splňuje naše očekávání pro marketingovou komunikaci v prostředí B2B.

Michelin Česká republika s.r.o.

Za společnost Michelin musím vyjádřit maximální spokojenost s prací paní Machkové. Hlídá termíny podkladů a inzerce, přichází se zajímavými nápady na nové články a snaží se vyjít vstříc našim požadavkům na vzhled článků. Prezentace v titulech tohoto vydavatelství přesně zapadá do naší komunikační strategie pro produktovou línii zemědělských pneumatik.

B. Z. Agency s.r.o.

Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za dlouhodobou úspěšnou spolupráci s naší firmou. V jejím průběhu jste dokázali nejen propagovat náš prodejní sortiment, ale také přiblížit Vašim čtenářům i výrobce, italskou firmu Carraro, která je v dlouhodobém horizontu světovým výrobcem diferenciálních náprav č. 1. V minulých letech jste se seznámili s managementem společnosti v Itálii, získali exkluzivní informace o současném výrobním programu a o výhledech do budoucna. Spolupráce s Vaším periodikem byla a je vysoce oceňována jak z naší strany, tak i ze strany výrobce. Rozhovor mezi Vaší šéfredaktorkou pí Hejhálkovou a vedoucím marketingu firmy Carraro panem Stefano Image na veletrhu Techagro 2014 byl umístěn na webové stránky společnosti Carraro včetně fotodokumentace a byl dán za vzor dealerské síti, jak pracovat s tiskem.

Stránky agrojournal.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)