Výroba lopat k nakladačům

25.11.2016

Kolové nakladače a teleskopické manipulátory mají v zemědělství všestranné použití. S nárůstem jejich výkonu však rostou také požadavky na přídavná zařízení. Jsme si toho vědomi, a tak kromě běžných typů lopat realizujeme, díky kombinaci moderních materiálů a jedinečných technologií pro jejich zpracování, také zakázkovou výrobu velmi specifických odolných produktů s dlouhou životností. Důkazem kvality našich výrobků je více než 2 500 aktivních zákazníků z mnoha zemí. Jsou jimi prodejci strojů, výrobci lžic i koncoví uživatelé.

Univerzální (standardní) lopata je určena pro všeobecné použití v běžných podmínkách pro nakládání snadno rozpojitelného málo abrazivního sypkého materiálu. Tvar je optimalizován pro zvýšení produktivity a pevnosti. Zavěšení lopaty je pevně spojeno s vyztuženou horní částí a přes konstrukci dna s břitem. Toto provedení efektivně přenáší výkon stroje a zabraňuje průhybu těla lopaty. Univerzální lopaty dodáváme ve verzi s hladkým břitem, šroubovaným výměnným podbřitem nebo osazené zuby.

Velkoobjemové lopaty jsou jako stvořené do zemědělství. Poskytují stejné výhody jako standardní, ale díky zvětšenému objemu jsou určeny pro nakládání materiálů s menší měrnou hmotností, jako jsou ornice, hnojiva, dřevěné třísky a mnoho dalších. Optimalizovaná geometrie břitu a velký poloměr dna umožňuje dobrou pronikavost a snadné nakládání a vysypávání. Výsledkem je větší nosnost a rychlý pracovní cyklus.

Pokud potřebujete nakládat materiál do větší výšky i menším nakladačem, můžete se poohlédnout po vysokovýklopných lopatách vyráběných firmou RENOMAG spol. s r.o. Ty jsou určeny pro všeobecné použití v běžných podmínkách pro manipulaci se snadno rozpojitelným málo abrazivním sypkým materiálem. Tvar je optimalizován pro maximální pevnost při zachování nízké vlastní hmotnosti. Zesílená trubka v zadní části zajišťuje přenos krouticího momentu a efektivně přenáší výkon stroje.

Výše uvedené lopaty dodáváme jak ve verzi s hladkým břitem, tak i se šroubovaným výměnným podbřitem. V různých rozměrech, na míru Vašim potřebám.

Více o zakázkové výrobě lopat na www.renomag.cz.

Autor:
Stránky agrojournal.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)